Sąrašas prekių pagal gamintoją AGA

Parduodame dujas, pritaikytas įvairioms suvirinimo technikoms. Tai platus pasirinkimas suvirinimo ir apsauginių, lazerinių dujų ir dujų mišinių, tinkamų įvairiems suvirinimo sprendimams.


Pramoninės dujos turi labai skirtingas savybes ir yra įvairiai pritaikomos - jos gali pagreitinti ar sulėtinti procesus, pakaitinti ar atvėsinti medžiagas. Jų naudingumas įvertinamas pagal tai, kokios būsenos yra dujos: dujinės, kriogeninės skystos ar kietos.


Deguonis, azotas, argonas ir anglies dioksidas standartiškai ar dideliais kiekiais yra naudojami įvairiuose procesuose ir gamybos pramonėje. Tačiau daugelyje sprendimų įprasta naudoti dujų mišinius. Pavyzdžiui, naudodami suvirinimui MISON® apsaugines dujas padidinsite savo produkto kokybę, produktyvumą ir veiklos pelningumą.


AGA pasiūlys tinkamiausią produktą ir kaip jį ekonomiškai bei saugiai panaudoti.

AGA – puiki partnerė, kurią renkasi klientai iš įvairių pramonės šakų. Bendrovė siūlo klientų poreikius atitinkantį platų pramoninių ir specialiųjų dujų produktų bei paslaugų asortimentą ir techninę pagalbą. AGA yra patikima suskystintų gamtinių dujų (SGD) ir biodujų tiekėja. Privatiems namų ūkiams AGA siūlo propano ir gazuoto vandens gamybos produktus.


Mes, AGA komanda, padedame savo klientams ne tik kurti pridėtinę vertę ir įgyti akivaizdų konkurencinį pranašumą, tačiau ir užtikrinti saugą, darną ir didesnį pelningumą. Mes pirmaujame technologijų taikymo srityje, todėl nuolat ieškome naujų būdų, kaip tiekti klientams aukštos kokybės produktus ir novatoriškus sprendimus.


Svarbiausi faktai apie Šiaurės ir Baltijos šalyse pirmaujančią dujų bendrovę:


  •  1 600 darbuotojų

  •  8 šalys

  •  10 kalbų

  •  90 gamybos padalinių 59 gamyklose

  •  600 prekybos vietų

  •  400 000 dujų vartotojų

Šiaurės ir Baltijos šalys priklauso The Linde Group Šiaurės Europos regionui. Visi funkciniai ryšiai yra tarptautiniai, o funkciniai vadovai yra atsakingi už verslą tarptautiniu mastu.